Tavo odos mikrobiotai draugiška kosmetika

Net 44% odos problemų kyla dėl agresyvios kosmetikos pernaudojimo. Todėl sukūrėme tokias jos formules, kurios padeda odai būti tokiai, kokia ji yra gimusi būti. Dieviška!

Mikrobiotai draugiškos formulės

The Saint Skin gaminiuose nenaudojame parabenų, agresyvių ploviklių, silikonų, odą džiovinančių sulfatų, stiprių rūgščių ar alkoholio. Viskas kas žaloja odą neturi būti naudojama kosmetikoje.

Daugiasluoksnis odos drėkinimas

Odos drėkinimas - viena svarbiausių kosmetikos funkcijų. Tą užtikriname skirtingos molekulinės masės hialuronu, taip giliai pasiekdami skirtingus odos sluoksnius.

Odos skaistinimas

Tolygi odos spalva, švytinti ir skaisti tekstūra yra siekiamybė, kurią padeda užtikrinti The Saint Skin formulių ingredientai.

Natūralios odos apsaugos atkūrimas

The Saint Skin rutinos sukurtos taip, kad atstatytų, apsaugotų ir išlaikytų natūralų odos barjerą nuo natūralių aliejų praradimo.

Odos senėjimo prevenvcija

Ingredientai, parinkti taip, kad papildytų natūralias odos atsargas ir padėtų ląstelių atsinaujinimo procesams: stangriai, tolygiai, elastingai odai.
Sužinoti daugiau »

Sveikos odos barjeras

Apsaugokite savo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir stresorių: oro pokyčių ir taršos, temperatūrų ir drėgmės skirtumų, ekranų ir dirbtinės šviesos šaltinių spinduliuotės, agresyvių prausiklių ir kitų perdėtai uolios ir žalingos odos (ne)priežiūros rutinos.
Plačiau »

Odos senėjimo prevencija

Protinga kasdienė odos priežiūra ir natūralių jos galių stiprinimas leidžia odai gyventi geriausią savo gyvenimą dabar ir apdovanoja skaisčios ir elastingos odos grožiu. 
Plačiau »

Vanduo - šventas

Užtikrinkite visapusišką ir giluminį odos drėkinimą. Drėgmė suteikia gyvybę daugybei procesų, o jos trūkumas bet kuriame odos sluoksnyje yra vienas dažniausių modernaus pasaulio žmonių odos iššūkių. 
Plačiau »

15 metų kosmetikos kūrimo patirtis.

Sukurta virš 300 formulių, išbandyta virš 1000 ingredientų. Atrinkome tik tai, kas veikia. Pasaulyje daugybė triukšmo. Kosmetikos pramonė – ne išimtis. Tačiau laikas, patirtis ir oda atspindi, kiek efektyvūs buvo vakar dienos sprendimai.

Amsterdame prasidėjusi istorija

Viskas prasidėjo Amsterdame. Vaikštant šio miesto gatvėmis, sužavėjo vietos žmonių natūralumas. Jie buvo tokie, kokie yra iš tikrųjų – laisvi, atviri, spalvoti, rimti ir kartu truputį pasileidę. Amsterdame normalu būti nenormaliu arba tiesiog savimi. Žmonės čia gyvena pagal savo taisykles, nesistengdami atitikti dirbtinių “Instagram’iškų” grožio standartų. Jie yra laimingi būdami tokiais, kokie yra.
Ši patirtis paskatino susimąstyti: kam reikia keisti savo odą, jei ji jau yra tobulas Dievo kūrinys? Mūsų močiutės puikiai žinojo šią paslaptį. Jos naudojo paprastas, natūralias priemones ir džiaugėsi sveika, spindinčia oda visą gyvenimą. Taip iš naujo atradome, ką buvome pamiršę: odos sveikata ir grožis priklauso nuo jos natūralios pusiausvyros – mikrobiotos.
Visa istorija »

Ką sako naudojantys

Išbandyk

Užsakymas

Prekė Rutina odos atsparumui nuo neigiamo aplinkos poveikio sėkmingai pridėta į krepšelį